Bez risku není vítězství

3. duben 2010 | 07.48 |
› 

Marii Salamagne, autorku Toaletní vody Glacier Ice Eau de Toilette, inspiroval jiskřivý led zkombinovaný s dravým sportovním nábojem plným odvahy a adrenalinu. Design flakónu je inspirovaný hladkostí ledových ker:

glacier ice

Svěží, chladná dřevitá vůně vám pomůže zažít pocity olympijského šampiona. Povzbuzující úvodní tóny jablek, bergamotu a mandarinky se perfektně mísí s jedinečně svěží citronovou trávou, břečťanem a cypřišem, než odhalí intenzivně mužný základ z guajakového a cedrového dřeva a mechu.

Parfumérka Marie Salamagne se narodila v Paříži roku 1977. Už od dětství si intenzivně uvědomovala a milovala vůně kolem sebe. Jako teenager chodila na hodiny kreslení a vzpomíná si, že právě kvůli vůni dávala přednost akrylovým barvám před vodovými. Barvy si s vůněmi spojuje dodnes a přitahují ji ingredience s výrazným charakterem.

Marie pochází z rodiny lékařů. Sama vystudovala dětskou psychiatrii: krátce po získání bakalářského titulu však šťastnou náhodou objevila existenci parfumérské školy ve Versailles a o jejím dalším osudu bylo rozhodnuto.

Pro Oriflame Marie vytvořila již oblíbenou pánskou vůni Signature.

,,Ráda pracuji se syrovými materiály, které mají svou historii... třeba s pačuli – ráda je doplňuji a rozvíjím. Inspirují mě hlavně maskulinní tóny jako ambra a dřevo.´´

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře