Celulitida

8. duben 2010 | 21.00 |

Celulitida

Celulitida je termín užívaný pro vyjádření viditelných fyzických změn, často se vyskytující u žen a méně často u mužů. Charakteristikou je nestejnoměrně ďolíčkový povrch pokožky s vyšší koncentrací tukových uložišť. 80-90% žen celulitidu má nebo bude mít. Celulitida je nahromadění tuku v kožních buňkách. Mohou se zvětšit až na 100násobek svého objemu! Tyto buňky se seskupují nebo jsou obklopeny sítí vláken, které vedou k hrubnutí pokožky. Podél nich dochází ke snížené cirkulaci a nedostatečné drenáži. Často je tento efekt doprovázen pocitem unavených nohou. Čím méně tuku máte, tím méně je celulitida viditelná. Na vznik celulitidy působí celá řada faktorů: genetické předpoklady, hormony, změny metabolismu, strava, životní styl... dokonce i stres! Není ale nejmenší důvod, proč si nechat ,,pomerančovou kůži líbit´´.

Technologicky vyspělé složení bojovníků proti celulitidě od Oriflame vám pomůže s vaším nepřítelem pořádně zamávat. Čas získat opravdu krásné tělo totiž nastal právě teď!

Super účinný PROGRAM PROTI CELULITIDĚ vás dostane do formy! 3 úspěšné kroky proti celulitidě:

  1. PŘÍPRAVA

Abrazivní gel proti celulitidě Perfect Body-Visibly Smooth je inspirován profesionální lymfatickou drenáží a exfoliačními technikami. Jeho složení pomáhá odstranit odumřelé buňky a zlepšit krevní oběh, což podporuje odbourávání tuků. Exkluzivní abrazivní gel s povzbuzující vůní připraví tělo na péči proti celulitidě a posílí její účinky. Odstraňuje odumřelé buňky  a zanechává pokožku hedvábně jemnou. Výtažek ze zázvoru zahřívá problémové partie těla a podporuje mikrocirkulaci. Hladká, prohřátá pokožka je připravena na péči proti celulitidě.

Vyhlazující komplex: aktivuje krevní oběh, vyhlazuje a revitalizuje pokožku, zvýrazňuje účinek péče. Abrazivní gel proti celulitidě obsahuje mořskou sůl, zázvor a kofein.

  1. DENNÍ PÉČE

Zeštíhlující gel Perfect Body-Gel dokáže zredukovat viditelnost celulitidy až o 76%! Vmasírujte jej do pokožky každé ráno, kdy se tělo probouzí a uvolňuje se tuk, aby se přeměnil na energii. Aktivní látky se zaměří na problematická a ochablá místa. Obsahuje unikátní Lipo-Burn, který se zaměřuje na ,,pomerančovou kůži´´, zpevňuje pokožku a obnovuje tělové kontury. Nelepkavé složení zeštíhluje a tonizuje stehna, boky a hýždě. Vmasírujte krouživými pohyby do problematických partií.

Komplex Lipo-Burn: posiluje mechanismus podpory struktury pokožky, zlepšuje odvodňování a redukuje zásoby tuku. Zpevňuje a hydratuje pokožku.

Obsahuje extrakty z řas Spirulina, sójové proteiny a kofein.

  1. NOČNÍ PÉČE

Zpevňující ampule Perfect Body-Ampules během 14 dnů zlepší texturu problémových partií až o fantastických 79%. Aplikujte večer, kdy metabolismus zpomaluje. Komplex proti celulitidě se zaměří na houževnatou ,,pomerančovou kůži´´, zatímco odpočíváte. Zpevňující noční sérum proti celulitidě v ampulích je intenzivní koncentrované sérum s unikátním komplexem proti celulitidě se zaměřuje na tukové buňky a viditelně a účinně zmírňuje celulitidu. Každý večer vmasírujte obsah ampule do stehen, boků a zadečku.

Komplex proti celulitidě se zaměřuje na redukci tukových buněk, brání zadržování vody, má odvodňovací efekt.

Obsahuje extrakty z květů lotosu a kofein.

Procentuální vyjádření účinnosti dle spotřebitelských testů. Test proveden na 90 ženách během 4 týdnů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře