AQUA RHYTHM aneb Rytmus plný života

9. červen 2010 | 07.56 |

IMG_0001

V hlavní roli hydratace, tyrkysově modrá barva, Oriflame a vy.

To, že je voda základem všech známých forem života, už víme. Také víme, že klíčem k uchování krásy je hydratace. Ale možná nevíte, že se Oriflame zdařil parádní kousek a k zajištění maximální hydratace v pleti využil účinku dvou jedinečných rostlin – švédské červené řasy a Růže z Jericha.

Vaše pleť zůstane mladá. Odborníci Oriflame dobře vědí, že hydratace je klíč k uchování vaší krásy. Vyvinuli proto komplex Aqua – Rhythm, unikátní recepturu, která spojuje dva nesmírně účinné rostlinné výtažky. Tato každodenní péče o pleť brání vzniku prvních známek stárnutí aktivní hydratací vaší pleti v harmonii s jejím přirozeným biorytmem, ve dne i v noci.

Denní intenzivně hydratační krém Aqua – Rhythm  preventivně chrání před stárnutím a spolupracuje s přirozeným biorytmem pleti. Unikátní komplex Hydro-Protect zachycuje a uzamyká vláhu, a tak znovu aktivuje přirozený proces hydratace.

Výtažek ze švédské červené řasy obnovuje a oživuje pleť. Jeho zvýšené množství v nočním krému Aqua – Rhythm brání ztrátě vláhy. Růže z Jericha dokáže přežít po dlouhou dobu v nehostinných pouštních oblastech. Po vyschnutí se její oddenky stočí do klubíčka, které vítr kutálí po poušti. Rostlina se množí odpadlými oddenky. Po kontaktu s vodou se velmi rychle opět rozvine, zezelená a začne opět růst. Období sucha mohou trvat i řadu desítek let. Výtažek z Růže z Jericha jedinečným způsobem váže vodu a zachovává přirozenou hydrataci pleti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře