Jak voní exkluzivní vůně ORIFLAME ?

9. červen 2010 | 07.32 |
› 

Enigma

Toaletní vodu Enigma Dare to Dream inspirovala atmosféra barokního divadla a magické prostředí setmělého sálu s přepychovým designem – zlatými ornamenty, extravagantními malbami a sametovými závěsy.

Vůni otevírají tóny vodního melounu, mandarinky a černého rybízu. Srdce tvoří svůdný ženský akord bramboříku, fialek a pulchérie, který doznívá v elegantních tónech vřesu vetiver, mechu, kosatce a pižma.

Flakón se speciálním efektem

Enigma Dare to Dream harmonicky ladí s designem obalu. Při výrobě tohoto flakónu využili experti exkluzivně pro Oriflame vyspělou technologii, která vytváří lesklý metalický efekt.

Toaletní vodu Enigma Dare to Dream vytvořila francouzká parfumérka Francoise Caron.

Portrét parfumérky Francoise Caron

narodila se v Grasse v jižní Francii. Ve dvaceti letech ji přijali do parfumérské školy, kterou založila známá parfumérská rodina Roure. Stala se jednou z mála ženských studentek v celém parfumérském průmyslu. Ve svém řemesle se vyznala skutečně skvěle – dokázala ,,ucítit´´ vůni již při přečtení seznamu ingrediencí. Francoise byla rezervovaná, ale odhodlaná: snila o tom, že bude vytvářet luxusní vůně. Ve věku dvaceti šesti let dostala nabídku připojit se k týmu centrály pařížské parfumérské společnosti Roure. Tam zůstala až do roku 1995, kdy odešla do společnosti Quest International.

Francoise má cit pro vůně, který jí umožňuje vytvářet okouzlující, moderní vůně a nezapomenutelné vůně. Roku 2007 se Francoise připojila k tvůrčímu týmu pařížské pobočky společnosti Takasago.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře