ORIFLAME pečuje o krásu českých lvic

8. červen 2010 | 20.16 |

Oriflame ČR letos poprvé podpořil významnou kulturní událost – udílení prestižních filmových cen Český lev.

Nominační i slavnostní večer Českého lva jste mohli sledovat v přímém přenosu na České televizi, uvedeném a ukončeném reklamními spoty Oriflame, které vznikly speciálně pro tuto událost.

Jana Plodkovákolarova

Blahopřejeme herečkám, které získaly cenu za hlavní a vedlejší roli – Janě Plodkové a Daniele Kolářové. Aby byly ještě krásnější, nejen při přebírání dalších ocenění, dostaly od moderátorů večera dárkové koše kosmetiky a potravinových doplňků Oriflame. Rádi bychom se za nimi třeba za půl roku vypravili s kamerou a zeptali se, kolik výrobků už stihly spotřebovat a jak jsou spokojené...

Po oficiální části pokračoval slavnostní večer v Lucerně velkou party s významnými osobnostmi nejen z oblasti naší kultury až do ranních hodin. Hostesky Oriflame nabízely občerstvení – tácy  plné našich voňavých produktů. A o ochutnávku byl opravdu veliký zájem!

Zveme vás ke sledování reportáží s rozhovory s oblíbenými herečkami nejen o kosmetice a líčení, které jsme pro vás natočili během nominačního a slavnostního večera Českého lva.

Stačí kliknout na www.tv.oriflame.cz!

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře